Hubert Pietrzak zdobywa srebro i dwa mniejsze medale na Mistrzostwach Polski Seniorów w podnoszeniu ciężarów

W miniony weekend, w mieście Ciechanów, odbyły się emocjonujące zmagania sportowe – Mistrzostwa Polski Seniorów w podnoszeniu ciężarów. Wśród uczestników tego prestiżowego wydarzenia znalazł się Hubert Pietrzak, reprezentujący klub TS NIDA Nidzica. W kategorii do 67 kg, sportowiec ten wywalczył dla siebie srebrny medal za swoje ogólne osiągnięcia w dwuboju.

Warto jednak zauważyć, że to nie jedyny sukces Huberta Pietrzaka na tych zawodach. Zdobył on również dwa „małe medale”. Pierwszy z nich, złoty medal, został przyznany za osiągnięcia w konkurencji podrzutu. Drugi medal, srebrny, sportowiec zdobył w konkurencji rwania.

Zawodnik, trener oraz rodzice Huberta zasługują na szczególne gratulacje za osiągnięcia i trud włożony w przygotowania do zawodów.

Końcowa klasyfikacja medalistów w kategorii do 67 kg prezentuje się następująco:

Pierwsze miejsce zdobył Marek Komorowski z MOS Opole z wynikiem 267 kg (122+145). Drugie miejsce, z wynikiem 262 kg (115+147), zajął wspomniany wcześniej Hubert Pietrzak z TS Nida Nidzica. Trzecie miejsce na podium przypadło Piotrowi Jerominowi z KS Budowlani Opole, który uzyskał łączny wynik 242 kg (105+137).